Organizacja pracy artystycznej

Magdalena Mucha (kierownik działu)

Katarzyna Koch (spec. d/s organizacji pracy artystycznej)

 

Sekretariat

Ewa Jędrzejczyk

 

Marketing i organizacja widowni

Aleksandra Urbaniak (kierownik działu)

Katarzyna Enz-Rachwał (organizacja widowni)

Monika Kadula-Kwoka (organizacja widowni)

Olga Kiełek (organizacja widowni, Instagram)

Urszula Rozum (organizacja widowni, Instagram)

Krzysztof Dziedzic (zastępca kierownika; organizacja widowni, abonamenty)

Magdalena Musialik-Furdyna (spec. d/s reklamy i promocji; redakcja programu teatralnego)

Bogumiła Michalska (spec. d/s redakcji, media internetowe)

Dariusz Baran (spec. d/s multimediów, Wielki Ekran)

 

Impresariat, edukacja i wynajem

Magdalena Musialik-Furdyna

 

Administracja

Wacław Sitarz (kierownik działu)

Edyta Wiśniowska (zastępca kierownika)

 

Księgowość

Marta Kajor (główna księgowa)

Zofia Krok

Sylwia Lisowska

Teresa Siemieniec

Jadwiga Warzecha (zastępca głównej księgowej)

Nina Zacińska

 

Kadry

Agnieszka Pawelec

 

Radca prawny

dr Michał Kobylarz

 

Specjalista d/s sieci komputerowej

Wacław Sitarz

 

Inspektor ochrony danych osobowych

Maciej Rymaszewski

 

Archiwum

Wojciech Mucha

 

Kasa

Barbara Toczyska

Katarzyna Wacławczyk

 

Specjalista d/s BHP

Andrzej Soska

 

Główny specjalista d/s remontów i budowy dekoracji

Andrzej Sarota

 

Rzemieślnik d/s budowy dekoracji

Piotr Cabała

Jan Dobrek

Kierownik techniczny

Robert Łęcki

 

Inspicjenci

Magdalena Gródek

Monika Handzlik

Joanna Jaworska

Teresa Twardziak-Bazylczuk

 

Pracownia elektroakustyczna

Piotr Kubic (mistrz pracowni)

Mateusz Hajto

Piotr Kłembukowski

Jan Madej

 

Pracownia oświetleniowa

Marek Oleniacz (mistrz pracowni)

Wiesław Falasa

Tomasz Wentland

 

Rekwizytornia

Beata Kowicka

Piotr Szczerbic

Adam Świstak

 

Scena na Sarego 7

Ewa Orlicka (gospodarz obiektu)

 

Strefa K-805

Alina Keller (gospodarz obiektu)

 

Pracownia fryzjersko-perukarska

Janina Wątor

 

Fryzjerka / charakteryzatorka

Anna Zygmuntowicz (mistrz pracowni)

Katarzyna Sabik

Anna Ścieżkowska

 

Garderobiane

Magdalena Skąpska

Barbara Węglowska

 

Pracownia dekoratorska

Urszula Czernicka

 

Spec. d/s ewidencji i bezpieczeństwa zasobów

Mariusz Błaż

 

Montażyści dekoracji

Paweł Krzęciasz (główny brygadier sceny)

Roman Kaim

Szymon Kapcia

Rafał Kornecki

Mariusz Lipiński

Tomasz Smuła

Michał Świstak

Michał Wójcik

 

Pracownia tapicerska

Michał Sobucki

 

Pracownia krawiecka

Wioletta Gołdyn (kier. pracowni damskiej)

Andrzej Szcządała (kier. pracowni męskiej)

Monika Gawor

Renata Grabowska

Ilona Lipińska

Anna Nortowska

Piotr Fima