Voucher Teatralny

na sezon 2023/2024

 

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,

Z dniem 30 czerwca zakończyliśmy sprzedaż Voucherów Teatralnych na sezon 2022/2023. Dziękujemy, że wybraliście Państwo dla swoich Najbliższych tak wyjątkowy prezent. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że do końca wakacji możemy Państwa ugościć na naszej widowni przy ul. Karmelickiej 6.

Od października zapraszamy do zakupu voucherów na nowy sezon teatralny 2023/2024.

ZASADY KORZYSTANIA Z VOUCHERA:

  1. Cena vouchera teatralnego wynosi 180 zł.
  2. Voucher Teatralny  jest ważny do 31 sierpnia 2024, tzn. podlega wymianie na 2 bilety wstępu na przedstawienia z repertuaru Teatru Bagatela, prezentowane na jego scenach do 31 sierpnia 2024 włącznie.
  3. Sprzedaż Voucherów Teatralnych, wyłącznie za gotówkę, prowadzi kasa Teatru przy ulicy Karmelickiej 6.
  4. Voucher na spektakle grane przy ul. Karmelickiej 6 upoważnia do otrzymania dwóch biletów wstępu na wybrany spektakl grany na Dużej Scenie (wyłączając spektakle: przedpołudniowe, gościnne, premiery, spektakle sylwestrowe oraz spektakle zamknięte), po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji miejsc lub bezpośrednio w kasie przy ul. Karmelickiej 6 w miarę wolnych miejsc.         
  5. Voucher Teatralny nie podlega zwrotowi ani zamianie na gotówkę.
  6. Jeżeli cena biletu jest niższa niż wartość Vouchera Teatralnego, kasa nie zwraca różnicy.
  7. Voucher Teatralny można wymienić na bilety tylko w kasie Teatru Bagatela w Krakowie przy ul. Karmelickiej 6 i ul. Sarego 7.     
  8. Za niewykorzystane Vouchery Teatralne Teatr nie zwraca pieniędzy.

Szczegółowy Regulamin sprzedaży i rezerwacji Voucherów Teatralnych w Teatrze Bagatela znajduje się pod tym linkiem.

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zgoda