warsztaty_teatralne_w_teatrze_bagatela
(Data ustawiana w panelu z podstawowymi informacjami)
08.08.2023

Wakacyjna zabawa w teatr

czyli lipiec w Bagateli wypełniony śmiechem dzieci

(Data ustawiana w panelu z podstawowymi informacjami)
08.08.2023
 

 

Wakacje nie muszą być zmorą dla rodziców, którzy zastanawiają się co zrobić, aby dzieci nie spędziły całego wolnego czasu z komórką w ręce. Otóż można je spędzić kreatywnie, artystycznie, w doskonałym towarzystwie.


Taki właśnie czas spędziła młodzież w Teatrze Bagatela. Przez tydzień dzieciaki ze szkół podstawowych, a potem przez kolejny, młodzież licealna wzięli udział w warsztatach teatralnych. Pracowali pod okiem naszych wspaniałych aktorów i jednocześnie pedagogów.
Było mnóstwo zabawy, twórczego myślenia, wygłupów, ale i wzruszeń, przemyśleń oraz pięknych chwil zadumy. Dzieci uruchamiały swoją wyobraźnię pracując nad scenkami aktorskimi, ćwiczyły wymowę i głos oraz zachowanie na scenie. Prezentowały swoje talenty i cieszyły się twórczym czasem. To współistnienie na scenie i zabawa przez sztukę były pretekstem do zawiązania przyjaźni.
Ten piękny, artystyczny czas wzmocnił ich wiarę we własne możliwości i otworzył im głowy na świat. Było wesoło, kolorowo i przyjemnie. Dzieci nie mogą się doczekać kolejnych teatralnych spotkań, a my ich powrotu na deski naszego teatru.